Biz Kimiz?

Biz Kimiz?

Bebeksayfasi.com Hakkında

Bebeksayfasi.com, Türkiye’nin en büyük anne ve bebek portalıdır. Bir çocuğun doğum öncesinden ve 10 yaşına kadar her zaman başvurabileceğiniz bir bilgi kaynağıdır. Bünyesinde bulundurduğu hamilelik öncesi hazırlık, hamilelik dönemi ay ay gelişimi, hamilelik sonrası bebek hakkında tüm bilgiler, sağlıklı yaşam,bebek bakımı,anneye özel sayfalar ve cinsel sağlık gibi bölümlerin yanı sıra güncel eğlenceli birçok bilgi barındırmaktadır.

Ayrıca bünyesinde bulunan anne ve bebek kategorisi için özelleşmiş ürün arama ve alışveriş motoru hizmeti ile size en uygun fiyat konusunda hizmet verir. Anne ve bebek kategorisinde özelleşmiş onlarca mağazadan on binlerce ürünün detaylı fiyat bilgilerini, teknik özelliklerini, çok çeşitli fotoğraflarını ve bu bilgilerin tümünü karşılaştırabileceğiniz bir servisi sağlamaktadır

Milyonlarca internet kullanıcısı ile onlarca e-ticaret sitesini aynı platformda buluşturan Bebeksayfasi.com, mağaza ve tüketicilere sayısız kolaylıklar sunmaktadır.
Her türlü fikir, bilgi ve soru için [email protected]’u kullanabilirsiniz.

Yazar Başvurusu İçin

BebekSayfası.Com ‘da yazılarınızın yayınlanmasını istiyorsanız [email protected] adresine kendinizi tanıtan bir yazı göndermenizi istiyoruz.

Göndereceğiniz yazıda mesleğiniz, yaşınız, çocuğunuzun olup olmadığı, hangi konularda yazılar yayınlamak istediğiniz gibi bilgileri de belirtmeyi unutmayın. Eğer başvurunuz kabul edilirse, sizin adınıza bir yazar hesabı tanımlanabilmesi için gerekli e-posta kullanıcı adı, internet sitesi gibi bilgiler tarafınızdan e-posta ile talep edilecektir. Sonrasında istediğiniz zaman istediğiniz kadar yazıyı BebekSayfası.Com adresimizde paylaşabilirsiniz.

Yazar başvuruları kısıtlı bir süre açıktır. Kadromuz dolduktan sonra belirli peryotlarda yazar alımı yapılacaktır.

İlginiz için teşekkürler…