Bebeğin fotoğrafını çekmek bebeğin flaşla fotoğrafını çekmek flaşla bebek fotoğrafı çekmek 1 aylık bebek bebeklerde fotoğraf çekilmesi bebeklerde fotoğraf flaşları bebeklerin aylık fotografları 1 aylik bebek flas bebek kilosu bebek görüntüsü bebek resmi bebek kaç kilo bebek oyuncakları bebekte ishal bebek ultrason görüntüsü bebek kabız bebek boyu


Fotoğraf çekilirken bebeğim gözlerini kırpıştırıyor. Acaba gözleri mi yanıyor?

Herhalde yalnız dünyaca ünlü yıldızlar yenidoğan bir bebek kadar patlayan flaşlara maruz kalmaktadır. Yenidoğanın anne-babası hayatının ilk günlerindeki yenidoğan bebeklerinin heranını görüntülemeye çalışırken flaşlar art arda patlar.

Yıldızların aksine yeni doğanların ardına sığınacakları güneş gözlükleri yoktur. Bebeğinizin gözlerini çok yakınında patlayan flaşlardan korumak ve kamera ışıklarının onu rahatsız etmesini önlemek için fotoğraf seanslan sırasında bazı önlemler almak yararlı olabilir.

Bebeğinizin gözlerinin korunması için fotoğraf makinesinin enazından 1 m uzaktan çekmesini sağlayın. Mümkünse ışığı duvardan bebeğinizin yüzüne yansıtın. Daha önce bunları yapmadıysanız endişelenmeyin, gözleri çok büyük hasar görmeyecektir.