bebekler için oyunlar

1 yaşındakı cocuk oyunları 1 yaş cocuk oyunları 1 yaş bebek oyunları 1 yaş bebek oyunları oyna 1 yaş bebek oyunları fırfır 1 yaş bebek oyunları videoları 1 yaş çocuğu oyunları çoçuk oyunları 1 yaş


Minderlere Tırmanma
Bebeğiniz yürümeyi öğrenirken tırmanmaya yönelecek ve siz onun için daha fazla vakit harcayacaksınız çünkü o evin içinde  ön basamakları  kendi kendine çıkmak isteyecek  ve bu bir kere değil iki kere değil siz yeter diyene kadar devam edecek.
Bu aralıktaki bebekler için uygun : 9-18 aylık bebekler için
Beceri gelişimi: Kaba motor becerileri için
Gerekli olan eşyalar: yatak veya kanepe yastıkları ve benzeri yastıklar.

Güvenli ve eğlenceli bir tırmanma aktivitesi için yastıkları yığın . Geniş ve sabit olacak yastıkları kullanın. Kanepe ya da yatak yastıklarını aşağı dizin sonra sandalye yastıklarını ekleyin ve bu şekilde yastıkları dizin. Bebeğinizi sürekli olarak tutun ve dağa tırmanmasında ona yardım edin ve onu  ayakta tutun. Eğer dikdörtgen şeklinde yastıklarınız varsa onları merdiven basamağı şeklinde yapmak için kullanabilirsiniz ama bebeğinizin ellerini tutmanız gerkiyor çünkü  onun üst sıradan boşluğa düşmeyeceğinden emin olmalısınız.

Uyarı ( güvenlik notu) : Bu aktivite her zaman denetimli olmalıdır. yastıkları çok yüksek yığmayın. Köşeleri keskin eşyalarınız varsa onları başka bir yere taşıyın çünkü eğer bebeğiniz düşerse ona zarar gelmemesi için.