2015 New Four Color Front Baby Carrier Comfort Baby Slings Fashion Mummy Child Sling Wrap Bag Infant Carrier

Bebek taşıma sırt çantası bebek taşıyıcı sırt çantası bebek sırt taşıyıcısı bebeği sırtta taşımak 5 aylık 5 aylık bebek


Bebeğimiz bir göğüs taşıyıcısında taşınamayacak kadar büyüdü. Bir sırt taşıyıcısı kullanmak güvenilir mi?”

Bebeğiniz yardımsız olarak, çok kısa bir süre için olsa dahi oturabildiğinde bir sırt taşıyıcısına terfi etmeye hazır demektir, tabii eğer bu ikinize de uyuyorsa.

Bazı anneler bunu bebeklerini taşımak için uygun ve güvenilir bir yol olarak kabul ederken, diğerleri bir külfet ve kaslar için bir yük olarak değerlendirirler.

Bazı bebekler bir sırt taşıyıcısının büyüklüğü ve yüksekliği karşı sında korkuya kapılırlar, diğerleri ise kuş gibi tünemenin verdiği güvensizlikle ürkerler. Eğer bir sırt taşıyıcısının siz ve bebeğiniz için uygun olup olmadığını anlamak istiyorsanız, satın almadan önce dükkandaki bir numune ile veya bir arkadaşınızınki ile deneme yapın. Eğer zaten bir sırt taşıyıcısı kullanıyorsanız, bebeğiniz güvenilir bir şekilde bağladığınızdan mutlaka emin olun. Ayrıca sırttaki pozisyonunda bebeğinizin etrafı seyretmenin çok ötesinde şeyler yapabileceğirıi -marketlerde raflardan teneke kutuları alabileceğini, bir hediyelik eşya dükkanında bir vazoyu devirebileceğini, parkta fundaların yapraklarını koparıp sonra da yiyebileceğini- unutmayın. Ayrıca sırt taşıyıcısı ile beraberken, mesafe tahmininin daha farklı olacağını da -örneğin kalabalık bir asansörde geriye gittiğİnizde ya da alçak bir kapıdan geçerken- aklınızda tutun.