Neden göğüs pompası almalıyım? Süt pompasının faydaları nelerdir?

İşte süt pompası almanız için gerekçeler:

1- Doğum yaptınız ve sütünüz gelme hızı yavaş. Sabırlı olun elbet süt üretiminiz artacak. Ama bu süreçte size destek olacak bir ürün Göğüs Pompası. Emzirme öncesi ve sonrasında göğüs pompanızın masaj modunda çalıştırarak göğüs uçlarınıza uyarı vermelisiniz. Bu uyarı sayesinde süt üretimini sağlayan prolaktin hormonunun kanda değeri 20 kat kadar arttığı bilinmektedir. Bu da sizin süt üretiminizin artmasını sağlayacaktır.

2- Doğum yapmak için gittiğiniz hastaneye mutlaka kendi süt pompanızı götürmelisiniz. Ne yaşayacağınızı ya da neyle karşılaşacağınızı bilmiyorsunuz, UNUTMAYIN! Hijyen açısından bu oldukça önemli. Çünkü en temiz hastanelerde bile zaman zaman görülebilen hastane mikrobunun anne göğsüne bulaşması hem bebeğiniz hem de sizin için bu süreçte hiç istenmeyen bir durum.

3- Mutlaka annenin çalışmasına gerek yok. Hava almak için dışarı çıkma ihtiyacınız olabilir, bir hastalık, ufak operasyonlar geçirebilir ve bebeğinizi götüremeyeceğiniz ortamlara girmek durumunda kalabilirsiniz. Böyle bir durumda acil pompa ihtiyacı doğacaktır.Dolayısıyla her annenin arada sütlerini sağıp derin dondurucuda saklamış olması acil doğacak ihtiyaçlar için önemli.

Göğüs pompalarının önemini artık biliyorsunuz. Sizi bumudur.com sayfasına davet ediyor ve en uygun fiyatlı göğüs pompası modellerini incelemenizi tavsiye ediyoruz. Elektrikli göğüs pompaları modellerinden manuel göğüs pompalarına kadar tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.