Emzirme atleti modelleri, emzirme atleti markaları ve en ucuz emzirme atletleri için bumudur.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Emay Emzirme Atleti

Emay markasının emzirme atleti, dikişsiz bir model. Bu özelliği sayesinde, dışarıda da rahatlıkla kullanılabilir. Doğumun tamamlanmasıyla beraber, özlediğiniz streç kıyafetlerinizi giyerken, bu emzirme atletini kullanabilirsiniz. Farklı renk seçeneklerinin bulunması, tüm kıyafetlerinizle beraber giyebilmenize olanak sağlıyor. Göğüs kısmını rahatlıkla açarak, bebeğinizi her yerde emzirebilirsiniz. Ayrıca, tasarımı sayesinde göğüslerinizin büyümesi nedeniyle oluşacak olan sırt ve göğüs ağrılarını da engeller. Atletin büyük bedeninin bulunması ise; doğum sonrasında büyük bir avantaj olacak.

NBB Emzirme Atleti

Tüm ürünleri kaliteli ve sağlık için uyumlu olan nbb emzirme atleti modellerinde çok daha hassas davranmıştır. Atlet, %100 pamuklu kumaştan üretişmiş olup, terlediğiniz zaman kısa sürede kurur ve teninizin nefes almasına imkân verir. Boyunun uzun olması sayesinde, belinizi tamamen kapatır ve soğuk almamanıza yardımcı olur. Askıları ince olsa da, cup kısımlarının yavaşça incelmesi sayesinde, göğüs ağırlıkları dengelenir. Beyaz ve siyah renkleri bulunan bu atlet, emzirme döneminde en büyük yardımcınız olacak.