Bebek bakımı hakkında nasihatlar bebek bakımı bebek bakımı hakkında tavsiyeler bebek bakımı tavsiyeleri 5 aylık bebeklerde boş nasihat yeni annelere tavsiyeler


Ne zaman oğlumla dışarı çıksam, onun yeterince iyi giyinmediğini, diş çıkarması konusunda neler yapmam gerektiğini, ya da ağlamasının durdurabileceğimi anlatan en az bir düzine insana rastlıyorum. Bu davetsiz tavsiyelerden nasıl kurtulabilirim?

Eğer iyi ayının yapabiliyorsanız, arabanın etrafını saran korodan gelen bazı öneriler gerçekten işinize yarasa da, bu iyi niyetli yabancılardan işittiklerinizin çoğunun en iyisi çabucak bir kulağınızdan girip öbür kulağınızdan çıkmasını sağlayın. Küçük bir siteme maruz kalmış olarak eve geri dönebilir ya da boş yere bir on beş dakikayı akıl hocalarınızı kendi yöntemlerin doğruluğuna inandırmaya çalışarak harcayabilirsiniz.

Ancak birçok durumda en iyisi yüze bir tebessüm takınmak ve olabildiğince çabuk uzaklaşmaktır. Onların konuşmasına izin vererek iyi bir gün geçirmelerini sağlayabilir, ama kendi gününüzüde mahvedersiniz. Eğer aldığınız tavsiye akla yakın gibi görünüyorsa,bebeğinizin doktoru ya da başka bir güvenilir kaynak ile konuşarak bunu kontrol edebilirsiniz.