anne sütü dehb den korur

malt içeceği anne sütü malt içeceği anne sütünü arttırır mı malt içeceği anne sütünü artırırmı vitamalt emziren anneler için süt arttırıcı içecek malt içeceği ülker maltana malt içeceği anne sütü artırıcı malt içeceği caiz mi malt içeceği nedir malt içeceği faydaları


Sütlerini artırmak isteyen annelerimize özel, bebeksayfasi.com olarak anne sütü artırıcıları, hepsiburada, e-bebek, gittgidiyor, annelutfen, kliksa gibi Türkiye’nin en büyük mağazalarında araştırdık. En ucuz anne sütü artırıcı içecekleri, fiyatları ve fötoğraflarıyla birlikte incelemek isterseniz EN UCUZ ANNE SÜTÜ ARTIRICI İÇECEK FİYATLARI sayfamıza bakmanızı tavsiye ederiz..!

Ülker, Türkiye’de üretilen ilk gerçek meyve aromalı malt içeceği Maltana’yı tüketicilerin beğenisine sundu. Vitamin ve mineraller içeren malt özü ile üretilen Maltana; ananas, armut ve şeftali olmak üzere 3 farklı çeşitle piyasaya sunuldu.

Maltana, B2, B3, B6 vitaminleri ile kalsiyum, potasyum, magnezyum ve polifenol içeriyor. Gençler, kadınlar ve emziren annelerin rahatlıkla tüketebileceği Maltana, Türkiye’de üretilen tek meyve aromalı malt içeceği olma özelliği taşıyor.

Malt İçeceğinin Özellikleri
• 100 doğal özellikle malt ve Tahıl içeren bir içecektir
• Halsizlik durumlarında enerji verme etkisi bulunmaktadır.
• İçerik özelliği bakımından emzirme süresince annenin süt miktarını arttırıcı özelliği bulunmaktadır.
• Alkol içermez. Bebeğe anneye yada her hangi bir yan etkisi yoktu