0-6 aylık bebeklere oyuncak alırken nelere dikkat edilir? Bebeğimin oyuncağı nasıl olmalı? Bebeğime nasıl bir oyuncak almalıyım? İşte merak edilen soruların cevapları.

0-3 aylık bebek oyuncakları

0-3 aylık bebek oyuncakları, bebeğin beden gelişimini destekleyici şekilde üretilir. Bu oyuncaklar, bebeğin kol, bacak ve vücudunu çalıştırır ve bebeklerde fiziksel gelişimi destekler. Bebekler sesli, hareketli ve renkli oyuncakları severler. Bebeğin gelişimi için hareketli, renkli ve ses çıkaran oyuncaklar tercih edin. 0-3 aylık bebeklerde odaklanma, nesneleri tanıma ve keşfetme süreçleri yeni başlamaktadır ve doğru oyuncak seçimiyle buna katkı sağlayabilirsiniz.

4-6 aylık bebek oyuncakları

4-6 aylık bebek oyuncakları; bebeğin el, ayak ve göz koordinasyonunu geliştirir. Bebeğin gelişimine en faydalı oyuncaklar sesli ve renkli oyuncaklardır. Buna ek olarak, bu yaş grubu oyuncaklarının en büyük özelliği tüysüz ve yumuşak olmasıdır. Çünkü bu evrede bebek diş çıkaracağından her şeyi ağzına götürmeye meyillidir. 4-6 aylık bebeğinize çıngırak veya diş kaşıyıcısı alabilirsiniz. Çıngıraklar sesli ve renkli olduğundan hem bebeğinizin dişlerini rahatlatır hem de oyuncak görevi görür. En ucuz çıngırak modellerimizi bumudur.com’dan inceleyebilirsiniz.

En eğlenceli bebek oyuncaklarını ve en ucuz çocuk oyuncaklarını bumudur.com sitesinde rahatlıkla bulabilirsiniz.