Neden ana kucağı almalıyım diye merak eden annelerimize yardımcı olmak için ana kucağının kullanım alanlarını bu yazıda derledik.

Yapısı bakımından yenidoğan bebekleri gerektiği gibi desteklemeye çok müsaittir. En önemli özelliği bebeğin anne kucağında duruyormuş gibi yaslanması ve rahat hissetmesidir. Hafif olduğu için kolaylıkla kaldırabilirsiniz; isterseniz yere, isterseniz oturduğunuz koltuğa, isterseniz masanın üzerine, yatak odasına veya bahçeye çıkartabilirsiniz. Farklı modelleri bulunmaktadır. Müzikli, titreşimli, oyuncaklı şeklinde. Gün içinde bebeğiniz vaktini rahatlıkla ana kucağında geçirebilir.

Birçok anakucağı modelinde otomobile bağlanabilme özelliği mevcuttur. Bu ürünler oto koltuğu – anakucağı adı verilen grupta yer alır. Anakucaklarının birçok modelinin alt kısmı oval olduğu için sallanma kolaylığı vardır. Dolayısıyla bebeğinizin oyalanması ve uyuması adına avantaj sağlayan altı oval ürünleri tercih edebilirsiniz.

Ana kucağı modellerini inceleyebileceğiniz ve en ucuz ana kucağını bulabileceğiniz bumudur.com sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın.