Bir bebeğiniz var ve her anne gibi onu her acıktığında her yerde emzirmek ve doğanın mucizesi sütünüzle beslemek istiyorsunuz. Peki tişört ve giysileriniz buna imkan veriyor mu? Ya da bebeğinizi emzirme örtülerinin altında beliniz karnınız açılarak, göğsünüzü saklamaya çalışarak mı emziriyorsunuz?

Artık iki girişimci genç annenin keyifli markası Happy Milk tasarımı tişört, bluz ve elbiseler size her an, her yerde bebeğinizi emzirme konforu sunacak.

Beraber büyüyen iki dost Ezgi Akıncılar ve Duygu Badur’un aynı dönemde anne olmaları ve bebeklerini emzirirken rahat ettikleri giysi bulamamaları yüzünden kurdukları Happy Milk markası, tüm emziren anne ve hamileler için konfor vadediyor.

Aslında bebek bekleyen herkesin alışveriş listesinin baş sırasında olması gereken ürünlerin başında geliyor emzirme giysileri. Siz siz olun bu dönemi sadece bebeğinize alışveriş yaparak geçirmeyin. Alışveriş yaparken kendinizi unutmayın.

Yepyeni bir hayata başlayacaksınız. Daha önce hiç tecrübe etmediğiniz bir emzirme deneyimi yaşayacaksınız. Bu dönemi rahat geçirmek sizin hakkınız. Ve emin olun siz rahat ve mutlu olursanız minik bebeğiniz de çok mutlu ve huzurlu olacak. Çünkü emzirme sadece onu beslemek değil aynı zamanda aranızda kurduğunuz çok özel bir bağ…

Sade ve işlevsel modelleriyle tişört, bluz, elbise ve gecelikler tasarlayan Happy Milk, annelere her an her yerde bebeklerini emzirme imkanı sunuyor. Artık büyük beden giysilere saklanıp, kareli bol gömleklerle gizlenmek zorunda değilsiniz.