civil emekleme dizliği emekleyen bebekler için dizlik emekleme dizliği kullananlar emekleyen bebek için dizlik bebekler için emekleme dizlikleri emekleme dizliği yapımı emekleyen bebeklere dizlik bebek emekleme dizlikleri


Emekleme dizliği nedir?
Bir baba olarak emekleme dizliğini gerekli bulmuyorum ama anneler isteyebilir.
Almayacaksın bıdı bıdı edip yaşlandıracaklar, alacağım sonrasını beraber simüle edelim. Takarsın iz yapar, bu çok sıkı,rahatsız eder, büyük boyu yok mu ? kesin ayarı vardır, bu sıktı der gevşetirsin dizinden düşer bi anlamı olmaz..

Senin düşünen ,tasarlayan ve bize gazlayan beynine kurban.
“Yazık diz kapakları acıyor” bak tespite bak. anne yüreği dayanmıyor işte , diyerek kendisi denemiş çok acımış. Canım senin vücudunla bebeğinki bir mi? Allah aşkına canı yansa sırıtarak, son sürat yapar mı o işi ? emeklemiyor uçuyor mübarek, zaten bebek cildi hassas, canı yansa durur, zorlayan yok.

Emekleme dizliği için doktorumuz ne der
“bu kadar korumacı olma”. Dinledik mi, hayır ama sorduk o ayrı! ince bir alt giydirelim, oldu bitti işte. Adam zaten tombik, kan dolaşımını falan etkileyecek o zaman kıyamet kopacak evde. Güzel karıcım , senin gibiler olduğu sürece çocuk bebek ürünleri pazar kaygısı yaşamaz. Eğer hala para harcamak istiyorsan emekleme dizliği fiyatlarını senin için en büyük mağazalardan bulduk buluşturduk ahanda EMEKLEME DİZLİĞİ FİYATLARI sayfasına koyduk..!