Fisher-Price Bebek OyuncaklarıÇocuklar oyun oynamak için saatlerce oyalanırken bir şeyler keşfettiği zamanlar en iyi öğrendiği zamanlardır. Oynaması için güvenli, tehlikelerden uzak bir oyun ortamı oluşturun. Çocuğunuzun gelişim sürecine uygun oyunlar seçin, o oyuncağın ona neler öğretebileceğini düşünerek karar verin. Siz de biliyorsunuz ki oyuncaklar çocuklar tarafından genelde pek nazikçe kullanılmazlar, bu nedenle düzenli olarak oyuncaklarını elden geçirin, hasarlı veya çocuğunuza tehlike oluşturabilecek durumda olan oyuncakları kontrol edin. çocuğunuzun eğleneceği, seveceği ve dikkatini verebileceği farklı çeşitlerde oyuncaklar edinin. Böylece ister tek başına ister diğer arkadaşlarıyla, ister sessizce ister hareketli bir şekilde istediği gibi oyun oynayabilir. Oyuncakların üzerinde bulunan yaş uyarılarına dikkat edin. Bu uyarılar hem çocuğunuzun gelişim süreci hem de güvenlikleri düşünülerek konulmuştur.

Bebeğinizle oyun oynamaya olabildiğince çok vakit ayırın.Çocuğunuz oyun oynarken onu izleyin, gözlemleyin; böylece gelişimi hakkında daha çok fikir edinebilirsiniz. Onunla beraber oynarken siz de en az onun kadar yaratıcı olun. Oynaması için gerekli zamanı ona sunun.

Bebeğiniz bir şey keşfettiğinde yüzündeki mutluluğu görmek müthiş bir duygu değil mi?
Bebeğinizin en iyi öğrendiği zamanlar, kendi kendine bir şey keşfettiği zamanlardadır; işte bu sebeple Fisher-Price her oyunun içine öğrenmeyi katıyor. Amacımız meraklı zihinlerin merakını giderirken, onların küçük ve basit aktivitelerle dahi gelişimini sağlamak ve kişiliklerinin oluşmasına yardımcı olmak. Annelik her ne kadar heyecanlı ve güzel olursa olsun, bazen çok da yorulduğunuzu biliyoruz. Bu güzel ama yorucu bir o kadar da keyifli yolcuklukta Fisher-Price olarak her adımda sizlerin yanında olmayı istiyoruz. Fisher-Price Oyun Laboratuarı ile bebeklerin en çok neyi sevdiğini görüyor, ve annelerle konuşarak onların görüşlerini de alıyoruz. Böylece bebeğinizin dünyasına eğlenmeyi, öğrenmeyi ve gülmeyi getiren oyuncaklar yapıyor, sizinle beraber bu özel anlara tanık oluyoruz.