Bir bebek fuarını daha geride bıraktık. Bebek bekleyen ya da çocuğuna yeni bir oda hazırlamak isteyen aileler fuara gitti. Fuarı kaçıranlar ya da fuar alanını uzak bulduğu için gitmeye üşenenler de olmuştur mutlaka. Hazır konu daha sıcakken, biz de sizin için üç farklı markadan çocuk odası önerileri derledik.

BedRooms Çocuk Odası Tasarımları: 

Assomobili bebek, çocuk ve genç odaları modüler bir sisteme sahip. Örnek oda resimlerinde görülen her modül 32 adet lake rengi, 2 ahşap alternatifi ve birçok kulp alternatifi istenildiği gibi kombine edilerek üretilebiliyor.

Firmanın yerden kazandırmak amaçlı veya birden fazla çocuğu aynı odada yerleştirme düşüncesiyle hazırlamış olduğu birçok değişik tasarımı bulunuyor.

Normal karyolalarda yatağın altı boş, arkadaş yataklı veya çekmeceli seçilebiliyor. Arkadaş yatakları tekerlekli ve ayaklı olup normal yatak seviyesine yükselebiliyor.

Kitaplık ve dolap modüllerinde 6 en ve 8 yükseklik alternatifi kombine edilerek, neredeyse yerine göre kombinasyonlar çıkabiliyor. Dolap kapaklarında giysileri tozdan korumak için tozluk bantları bulunuyor.

Kitaplık ve dolap kapaklarının istenen bölümü blackboard ya da whiteboard olarak da ısmarlanabiliyor. Bu kapaklar ileride lake veya kaplama olanlarıyla da değiştirilebiliyor.

Çilek Bebek Odaları – Baby Dream:

Çilek, 15 yıl önce tasarım odaklı bir firma olarak kuruldu. Her çocuğun hayal ettiği yaşam alanı farklı. Kendi ilgi alanlarına ve tarzlarına uygun bir odaya sahip olmak, hepsinin ortak isteği. Onların bu beklentisini karşılamak isteyen Çilek, bugün yalnızca çocuk ve gençler için, onların yaş ve ilgi alanlarına yönelik ürünler tasarlıyor.