bebek arabasıChicco Liteway Baston Puset
Chicco’nun hafif, pratik ve doğumdan itibaren kullanılabilir puseti. Sırt kısmı tam yattığı için doğumdan itibaren kullanılabildiği gibi çocuğunuz büyüdükçe ihtiyacına göre yatış pozisyonlarını ayarlayabiliyorsunuz. 5-nokta emniyet kemeri mevcut Dolgulu pedlerle desteklenmiş oturma bölümü dayanıklı bir kumaşla kaplanmış ve kolayca çıkarılıp elde yıkanabilir. Yumuşak süngerle kaplı kaymaz utma kolları mevcuttur. Kapatıldığında her baston pusette olduğu gibi araba bagajına kolayca sığıyor ve yer kaplamıyor.

Kraft Spot Baston Puset

5 noktalı emniyet kemeri, 4 pozisyona ayarlanabilen ve tam yatabilen sırt dayanağı, alüminyum, hafif gövde ana özelliklerindendir. Tentesinde bebeği gözlemleyebileceğiniz penceresi , mini baş koruma destek yastığı, ayarlanabilen ayak destek yerleri, 360 dereec dönen manevra kabiliyetli tekerlekler ve geniş file sepeti aksesuarlarındandır . Ön koruma bariyeri çocuğunuzun güvenliği için tasarlanmıştır. İstenmezse çıkarılabilir.

Chicco CT 06 Baston Puset
Gerçekten çok hafif bir baston puset, zaten kullanırken de herhangi bir ağırlık olmadığı için hemen anlaşılıyor. Ben bu ürünü satın almadım ama AVM’lerde birkaç kez yanımızda puset olmadığı için kullanmıştım. Tutma kolları çok rahat ve kaymıyor. Tepede bir güneşten koruyucu tentesi var ancak çok kısmi koruma sağlıyor, çocuğunuza önden ve dik gelen güneşi kesmiyor. 5 nokta korumalı emniyet kemeri var. Sırt dayama yeri bir oturma bir hafif yatma pozisyonuna ayarlı. Tamamen dik oturabilen çocuklar için uygun. Ön tekerlekleri 360 derece dönüyor ve istenirse sabitlenebiliyor. Kolayca katlanıyor, çok az yer kaplıyor. Üstelik baston pusetler içinde gerçekten düşük fiyatla öne çıkan modellerden birisi.