bebek hamağı tavsiye bebek hamağı kullananlar bebek hamağı gittigidiyor bebek hamağı e bebek bebek hamağı hepsiburada amazonas koala bebek hamağı fiyatı bliss metal stantlı bebek hamağı bebek hamağı fiyatları


Bebek hamağı çocuk doktorları tarafından tavsiye ediliyor mu?
Amerika’nın ünlü çocuk doktorlarından biri olan ve 30’dan fazla bebek bakım kitabı bulunan Dr. William Sears, prematüre bebeklerin bakımına yönelik yazığı kitabında; bebek hamağı doğal salınımının bebeklerin daha hızlı uykuya dalmasını ve uzun süre uyumasını sağlayarak, gelişimlerini olumlu etkileyeceğinden dolayı, bebek hamağı kullanılmasını tavsiye etmiştir. Amerikalı çocuk doktoru Dr. Patricia Mather, 2010 yılında kendi bebek hamağı firmasını kurmuştur. Dr. Mather’ın bebek hamağı üreten firmasında bebek hamaklarını anneler yapmaktadır.

Annelerin en çok tercih ettiği ve forumlarda tavsiye ettiği beşik hamak fiyatlarını sizler için araştırdık. Hamaklar için fiyat aralığı çok geniş olmasa da anne babalar tercih ederken listemizdeki hamak marka ve modellerini dikkate almalılardır. Woopy Hamak Modelleri, Bliss Hamak Modelleri, Baby Trend Hamakları, Holmen Hamak ve Beşik Modelleri, İstanbul Hamak Modelleri için en ucuz fiyatları ürün arama motorumuzda bulabilirsiniz. Hamağın markası önemli değil bana hamak göster diyorsanız HAMAK sayfamızdaki fiyatları inceleyebilirsiniz.

Bebek hamağı için dünyaca ünlü çocuk doktorları ne diyor?

2006 yılından beri, Kolombiya’da bir hastanede dokorlar küvezlerin içerisine, prematüre bebekler için küçük bebek hamakları koyuyorlar. Doktorlar, bebek hamağı sayesinde; bebeklerin daha uzun süre uyuduklarını ve bunun da gelişimlerine ve büyümelerine önemli katkıları olduğunu gözlemlediklerini belirtmişler.