baby2go baston bebek arabasi, baby2go baston bebek arabası, baby2go baston bebek arabası fiyatları, baby2go speedy baston bebek arabası, baby2go marathon baston bebek arabası


Bebek Arabası / Puset Satın Almadan Önce
Size en uygun bebek arabasını seçin

Bebeğiniz dört yaşına gelene kadar bir bebek arabasına / pusete ihtiyacınız olacak. Yaşam tarzınıza uygun portatif, hafif ve katlanabilen bebek arabalarının yanı sıra aksesuarlı ve tam donanımlı bebek arabalarını da tercih edebilirsiniz. Alışveriş yaparken, bütçenize en uygun bebek arabasını seçmenin yanı sıra güvenlik, rahat sürüş vb. bir bebek arabasından beklediğiniz öncelikli özellikleri belirlemelisiniz.

Tam donanımlı ve orta boy bebek arabaları
Bebeğiniz küçük de olsa bazen büyük bir bebek arabasına ihtiyacınız olabilir. Tam donanımlı ve orta boy bebek arabalarında genellikle tekerleklerinde darbeleri önleyen süspansiyon ve fren sistemi, emniyet kemeri, 360 derece dönebilen ön tekerlekler, kademeli sırt dayanak ayarı(tam yatar pozisyonlu), tüm eşyalarınızı taşıyabilecek geniş alt sepet, ayak örtüsü, yazlık/kışlık tente vb. ekstra özellikler ve aksesuarlar bulunmaktadır. Büyük ve tam donanımlı bir bebek arabasının günlük hayatınızda yokuş, merdiven gibi yerlerde size engel olma ihtimali de vardır. Bu yüzden tam donanımlı bir bebek arabası yerine orta boy bir bebek arabası da tercih edebilirsiniz.

Hafif bebek arabaları
Hafif ve katlanabilen bebek arabaları seyahatte veya uzun yürüyüşlerde size kolaylık sağlayacaktır. Hafif bebek arabalarının portatif olduğu bir gerçek; ancak tam donanımlı bebek arabalarına göre daha az dayanıklı olan bu bebek arabalarını almadan önce kullanım talimatlarını okuyup bebeğinize uygun olup olmadığını araştırabilirsiniz.