Hafif bebek arabalarına verilen isimdir. Kullanımı ve katlanıp az yer kaplaması anneler için faydalıdır. Genellikle şehir içinde yaşayan anneler taşınması, yönlendirmesi ve kaldırıp indirmesi kolay olduğu için tercih etmektedirler.

Ana kucağı‚ bebeğiniz 14 kg ağırlığına gelene kadar sokakta‚ arabada ve hatta zaman zaman evde sürekli kullanacağınız önemli araçlardan birisidir. Bu nedenle‚ ana kucağını alırken konforlu ve aynı zamanda güvenli olmasına çok dikkat etmek gerekir.

Bebeğinizi arabada ve dışarda taşıyacağınız anakucağını (puset) alırken beşik konforunun olmasına, hafif olmasına ve tam yatış pozisyonuna ayarlanabilir olmasına dikkat etmeniz gerekir. Ayarlanabilir mekanizmalar sayesinde, oturma ve yatma açısı bebeğe uygun şekilde ayarlanabileceği için birşey yutarak boğulma riski de azalacaktır.

Anakucaklarında bulunan tentelerin kumaşlarının hafif olması daha rahat taşınmasını sağlar‚ aynı zamanda yıkanabilir kumaşa ve mekanizmaya da sahip olması önemli bir ayrıntıdır.

bumudur.com aracılığı ile puset fiyatlarını inceleyebilir, bebeğiniz için en uygun ve en ucuz puset modelini koaylıkla bulabilirsiniz.