Bebek arabası çeşitleri nelerdir? Bebek arabası türleri ve özelliklerini bu yazıda bulabilirisiniz ve almak istediğiniz bebek arabası modelini bumudur.com sitemiz yardımıyla rahatlıkla bulabilirsiniz.

Travel Sistem Bebek Arabaları

Anakucağı ile birlikte 2li (Anakucağı+Bebek Arabası) veya 3 lü (Anakucağı+Bebek Arabası+Portbebe) seçenekler halinde satılan bebek arabası takımlarıdır. Travel Sistem bebek arabalarının en büyük avantajlarından biri, bebeğinizin doğumundan itibaren kullanılabilmesidir. Taşıma koltuğu aynı zamanda oto koltuğu olarak da kullanılabilir. Çoğu üründe taşıma koltuğu, bebek arabasının üstüne monte edilirken bazı ürün çeşitlerinde ise direkt arabanın iskeleti üzerine de monte edilebilir. İhtiyacınıza ve zevkinize göre seçeceğiniz bir Travel Sistem bebek arabası, size ve bebeğinize büyük kolaylıklar sağlar.

Baston Bebek Arabaları

Baston şeklinde katlanabilmesinden dolayı baston bebek arabaları adı verilen bu arabalar hem hafif, hem pratik olup günlük yaşamda kullanım kolaylığı sağlar. Baston bebek arabaları genellikle ikinci bir bebek arabası ya da en az 12 aylık bebekler için daha iyi bir seçim olacaktır. Bu modeller 4 tekerlekli ve klasik görünümde olmalarına rağmen en kullanışlı arabalar olarak biliniyor.

3 Tekerlekli Bebek Arabası

Son zamanlarda çok moda olan, sokaklarda belki de en sık karşılaşılan ve gayet şık görünümlü arabalardır. 3 tekerlekli bebek arabaları yaygın olan kanının aksine devrilme riski taşımayan güvenli bebek arabalarıdır. 3 tekerlekli bebek arabalarının tasarlanmalarında üçgen taban kullanılmıştır, bu da dengenin eşit dağıtılmasını sağlamaktadır. 3 tekerlekli bebek arabalarının itme kollarında hangi noktaya baskı uygularsanız uygulayın bu baskı bebek arabasının devrilmesine sebep olmaz.