etkinlik, bebek ve çocuk etkinlikleri


Yeşil ormanları ve temiz havası ile Kemerburgaz’ın Alkuzu Çiftliği’nde 23 Nisan’a özel “Atlı Eğlence Parkı” etkinliği düzenlenecek.

Kemerburgaz’da yeşil ormanları ve temiz havası ile İstanbul’un az kalmış doğal alanlarından bir tanesi olan Alkuzu Çiftliği’nde, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda “Atlı Eğlence Parkı” etkinliği gerçekleştirilecek.

Kemerburgaz’da, 2008 yılından beri her seviyede biniciye eğitim ve at pansiyonu hizmeti veren Alkuzu Çiftliği, Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutlayacağımız 23 Nisan 2015 Perşembe günü henüz biniş eğitimine hazır olmayan ama hayvanları ve özellikle atları çok seven minikleri atlarla tanıştırmak amacıyla “Atlı Eğlence Parkı” etkinliği düzenliyor.

Türkiye Binicilik Federasyonu’ndan sertifikalı antrenörler gözetiminde, Alkuzu At Çiftliği Kapalı Manejinde, 13.00-14.00 saatleri arasında gerçekleştirilecek etkinlikte, manej içerisinde oluşturulacak beş farklı istasyonda çocuklar at ile ilgili sağlık & beslenme, bakım, yedekte yürütme, biniş öncesi ısınma ile ilgili tüm bilgileri edinecek ve Pony üzerinde gezinti yapacaklar.

Yemyeşil bir ormanın içinde, doğal kaynak sularının arasında konumlanan çiftlikte düzenlenecek etkinlikte çocuklar, bir yandan öğretici ve eğlendirici bir saat geçirerek atlarla yakınlaşırken, diğer yandan bol temiz havalı bir ortamda enerji depolayacak.

Etkinlik ve rezervasyon ve daha fazla bilgi için [email protected] veya 0532 522 32 90 ile iletişim kurmak mümkün.