Güzelliğin kitabı yazılacak olsa, danışılacak isimler kimler olurdu? Tabii ki Hollywood yıldızları! Günlük rutinlerinin bir parçası olan bakım ve güzelleşme aktivitelerinin yanı sıra, zahmetsiz ve büyük fark yaratan küçük sırları var! Öğrenmek ister misin?

Jessica Biel:

Justin Timberlake’in karısı, pürüzsüz bir tene sahip. Bu tenin sırrının ne olduğunu araştırdığımızda, cevabın şeker olduğunu öğreniyoruz! Bir çay kaşığı toz şekeri yüz temizleyicisi ile karıştıran Biel, sonrasında bu karışım ile peeling yapıyor ve bol nemlendirici sürerek cilt bakımını tamamlıyormuş.

Anonim top modeller:

İşleri gereği her zaman ağır makyajlarla dolaşmak durumunda olan ünlü modeller, çareyi doğal çözümlerde bulmuş. Tenlerinin donuklaşarak matlaşmasını önlemek için, bir çay kaşığı yoğurt ile bir çay kaşığı balı karıştırarak yüzlerine bu karışımla masaj yapan top modeller, soğuk suyla ciltlerini yıkayarak gözeneklerini de sıkılaştırıyorlar.

Catherine Zeta Jones:

Uykunun güzelliğe olan etkisi herkesçe bilinir. uyku sırasında salgılanan hormonlar cildi güzelleştirir ve diri bir görünüme sahip olmamızı sağlar. Dünyanın en çekici kadınlarından biri olan Catherine Zeta Jones da bunun canlı bir kanıtı! Her gece en geç 20.30’da yatağın yolunu tutan aktris, zamanın eskitemediği yüzünü buna borçluymuş.

Elisha Cuthbert:

24 dizisiyle ünlenip pek çok filmde oynayarak kariyerine devam eden sarışın güzel Elisha Cuthbert, en çok kaşlarına dikkat ediyormuş. Yüzün kaşlarla anlam kazandığını vurgulayan oyuncu, kaşların üst kısımlarına kesinlikle dokunulmaması gerektiğini tembihliyor.