Kadınsal dönemleri unutun

Erkekler, bizim özel günlerimizi bilmeyi istemezler. Eğer bir erkeği regl döneminiz olduğu için görmek istemiyorsanız bunu ona bu şekilde söylemeyin. Bu hafta için planlarınız olduğunu söylemeniz en idealidir.

Hem bu şekilde kazanılması zor kadın olursunuz hem de sizi kıskanmasını sağlarsınız.

Bir adım ötedeyken

Sevgilisine sürekli ‘seni özledim’ mesajı atan kadınlardan olmayın. Hele ki o sadece tuvalete kadar gittiyse ya da görüşmeleyi birkaç saat olduysa! Bu, onu korkutup kaçırmaktan başka bir işe yaramaz.

Tek sözcüklü cevaplar

Karşınızdaki kişiye sadece tek kelimeden oluşan cevap göndermek son derece iticidir. Erkekler bunu sık sık yapsalar da sizin böyle cevap atmanızdan rahatsızlık duyacaklardır. Bunun yerine kısa ve öz bir cevap atın.

Onu düşündüğünüzü gösterin

Kızlarla bir yere çıktığınızda ona güzel bir fotoğrafınızı atmanız ya da ona kızlarla eğlenirken bile onu düşündüğünüzü gösteren bir mesaj atmanız aklından çıkmamanızı sağlayacaktır.

İki kere mesaj atmak

Bunu asla yapmayın. Siz mesaj attınız, cevap atmadı ve siz bir daha mesaj attınız. Bu yapabileceğiniz en kötü şeylerden biridir. Eğer sizinle konuşmak istiyorsa zaten size mesaj atacaktır. Mutlaka bir cevap almak istiyorsanız mesajınızı bir soru ile bitirin ve ondan mesaj gelene kadar bir daha mesaj atmayın.

Seksi olun

Erkekler son derece görsel canlılardır. Sürekli seks, yemek ve spor hakkında düşünürler. Eğer onun zihnine bir resim sokarsanız o, bu resme uzunca bir süre odaklanacaktır. Size ne yaptığınızı sorduğu zaman ona seksi bir cevap verin. Mesela, ona duştan yeni çıktığınızı ya da yatağınızda uzandığınızı söyleyin.