Saçlar kadınların güzelliğinin en önemli parçalarından biri. Daha güzel görünmesi için bazen saatlerimizi saçlarımıza ayırırız. Peki, erkekler hangi saç modellerini seviyor? Evoria erkeklerin en çok beğendiği saç modelleri hakkında bilgiler verdi.

Doğal ve yumuşak saçlar dokunma isteği yaratıyor

Doğal ve yumuşak dalgalar

Yumuşak ve doğal bir görünüme sahip saçlar, erkeklerde ‘saça dokunma’ isteği yaratıyor. Cazibenizi artıracak ve karşı cinsi etki altına almayı kolaylaştıracak bu saç şekli için birkaç adımlık uygulama yeterli olacaktır. Doğal dalgalı saç modelini yapmadan önce saçları şampuanla yıkayıp, saç kremi uygulayın. Sonrasında saçlar hafif nemli kalacak şekilde kurulanıp, üzerine saç köpüğü uygulanmalı. Bigudi, maşa ya da saç düzleştiriciyle kalın dalgalar da yapılabilir ve doğal görünümü desteklemek için parmak uçlarıyla dalgaları dağıtabilirsiniz.

Düz saçın cazibesi

Parlak ve düz saçlar da erkeklerin en sevdiği modellerin başını çekiyor. Bu modele sahip olmak için saçlarınızı şampuanladıktan sonra, hafif nemli kalacak şekilde kurutun. Sonrasında düzleştirici ile saçlarınıza şekil verebilirsiniz.

Yataktan yeni çıkmış gibi

Yataktan yeni çıkmış gibi görünen saç modelini de erkekler çok seviyor. Saçlarınızı şampuanla yıkadıktan sonra, saç kremiyle pürüzsüz bir görünüm kazandırın. Saçlarınız henüz ıslakken hacim veren bir jel ya da hacim veren saç köpüğü kullanın. Son olarak, saç kurutma makinesiyle saçlarınızı gelişgüzel kurutmayı unutmayın.

Tüm zamanların vazgeçilmezi: At kuyruğu saç modeli