Sevgili Teraziler cumartesi gününe, saat 10:30 itibariyle gerçekleşecek Güneş-Venüs kavuşumuyla adım atıyoruz. Parasal anlamda kazanç elde etme, sahip olduklarınızla başkalarını etkileme, ikna etme, güçlü olma arzunuzu yükseltir. Para-mal-mülk anlamında ihtiraslı olmanın göstergesidir. Eğer bir ilişkiniz veya iş ortaklığınız varsa, kendi payınıza düşenin hesabını daha fazla yaparsınız. Mücadele etme gücü veren bu kavuşum, yatırımların göstergesidir. Ancak bunlar bir müddetliğine gizli tutulur veya bir kenarda bekletilir. Maddi konularda yaşadığınız tecrübeler sonucu, bugünlerde riskten uzak durmayı tercih edebilirsiniz. Gücü, hali vakti yerinde olan kişilerle, çıkarlarınızı göz önüne alarak işbirliği yapabilirsiniz. Yaş tahtaya pek ayak basmazsınız. Paranızın değerini bilirsiniz. Bu görünüm, şu sıralarda kazandırıcı işlere, ortaklıklara, girişimlere yönelmenizde destekleyicidir. Bazen de, huzur mu yoksa para mı daha önemli diye sorsalar, güçlü olmamı sağlayan her olgu kıymetlidir diyerek cevap verirsiniz.

Saat 12:44 Ay-Jüpiter görünümü de, tutku duyduğumuz hangi konu olursa olsun, onun üzerinde hakimiyetçi davranmaya neden olur. Bu para veya toplumsal ilişkiler de görülebilir. Gerektiği yerde kendimizi dizginlemeliyiz. Özellikle israftan kaçınalım.

Saat 19:11-26 Ekim saat 07:40 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Bu zaman diliminde huzura fazlasıyla ihtiyacımız var. Öyle bir şeyleri kurcalamak, didiklemek gerekmiyor. Bırakın hayat bir nehir misali akıp gitsin. Siz sadece rahat olun. Bir şeyleri kontrol edeceksiniz, düzelteceksiniz diye enerjinizi boşuna akıtmayın. Kimse değişmeye kabul etmiyor. Kendinizi üzmeyin boş yere.