Kim Kardashian ve kızı Kim Kardashian ve Kanye West’in bebekleri Kim Kardashian’ın bebeği Kim Kardashian bebeğinin kaşlarını mı alıyor?


Ağustos ayında dünyaya gelen tüm dünyanın en çok merak ettiği bebek, North West’i Kardashian ailesi artık gizlemiyor… Doğumdan sonra Kim Kardashian ve kızı uzun süre ortalıkta görünmemişti… Şimdiler de ise kızını saklamak yerine fotoğraflarını İnstagram hesabı üzerinden takipçileriyle paylaşmayı tercih ediyor.

Kardashian, geçtiğimiz günlerde paylaştığı bir fotoğraf sonrasında, kızının kaşlarının alıyor tepkilerine maruz kalmıştı. Bunun üzerine açıklama yapma gereği duyan Kim Kardashian, 33 yaşındaki TV yıldızı, bu iddialara Twitter hesabından yanıt verdi.

Kardashian, “İnsanlar gerçekten bu kadar küçük olan kızımın kaşlarını alabileceğimi düşünüyor mu? Hadi yapmayın, en azından 2, 2,5 yaşına kadar beklerim” diyerek takipçilerine şaka yaptı.

Yine yanlış anlaşılan Kardashian “Sadece şaka yapıyordum!!! Kızımın kaşlarını alabileceğimi düşünen insaların hastalıklı olduğuna inanıyorum. Onun kaşları kalın, doğal ve muhteşem!” Kanye West ile Kim Kardashian’ın minik kızları North’un ilk fotoğrafı anneannesi Kris Jenner’ın sohbet programında ekrana geldi. Jenner ile programına konuk olan Kanye West, ailelerinin yeni üyesi hakkında konuşurken North’un fotoğrafı da ekranda belirdi. Anneanne Jenner torununun “annesi ile babasının harika bir karışımı” olduğunu söyledi.