sporGözlerinizi kapatıp hayal edin…

Atlayıcı kendisini yüksek bir irtifadan onu aşağıda karşılamak üzere hazırlanmış özel bir ağın üzerine doğru bırakıyor. Fakat kendisini frenlemek üzere ne bir paraşüt, ne de ayaklarına veya sırtına bağlanmış Bungee Jumping ipleri var. 35 metrelik bir Free Fall!! Korkunç süratle aşağıya düşen atlayıcı kendisini frenlemeyen bir güvenlik sistemi sayesinde ‘doğru’ düşüyor.

Adrenalin dozu açısından bakıldığında benzeri aktiviteler arasında dünyada bir anda ilk sırayı alan Controlled Free Fall henüz Türkiye’de gerçekleştirilmediği için hayata geçiren firmanın inanılmaz PR alacağı bir gerçek.

CFF için Bungee Jumpıng Turkey departmanımız bu konuda özel eğitilmiş, deneyimli ve sertifikalı 5 kişilik Türk ve 4 kişilik Avusturya’lı ile standartlara uygun, sertifikalı ve özel üretilmiş tüm teknik malzemeyi ve organizasyonu sağlar.

Bu aktivite için 60 tonluk bir kamyonun girebileceği 30 m. X 30 m. Çıplak bir alana ihtiyaç vardır. Etkinlik için sponsor veya organizatör firma 220 V ve 5000 Watt kapasiteli elektrik kaynağı almak zorundadır.