Birinin partiye sizinle aynı şeyi giyerek gelmesi

Bu durum can sıkıcı olabilir ama bunun moralinizi bozmasına izin vermemelisiniz. Sonuçta siz bu kıyafeti üzerinize yakıştığı için seçtiniz.

Birinin mesajınıza hemen geri dönmemesi

Bu, uğruna üzülmeye değmeyecek şeylerden bir başkası… İnsanların sorumlulukları vardır ve bazen bu sorumluluklar başka şeyleri yapmalarını engelleyebilir. Bunu üzerinize almamalısınız.

Bilgisayar oyununda yenilmek

Oyunlarda yenilmek gerçekten de uğruna üzülmemeniz gereken bir şey. Bunların sadece oyun olduğunu unutmayın. Kaybetseniz bile tekrar oynayabilir ve hatalarınızı düzeltebilirsiniz.

En sevdiğiniz dizinin yayından kalkması

İzlediğiniz dizi yayından kaldırıldı diye üzülmek ne kadar da saçma! Televizyon için çaldığınız sosyal vakitlerinizi geri kazandığınız için sevinmelisiniz.

Bir buluşmadan sonra geri aranmamak

Eğer biri sizi buluşmadan sonra geri aramadıysa bu onun kaybıdır. Kendinize güvenmeye devam edin ve daha önemli şeylere odaklanın.

Başkalarının önünde düşmek

Böyle bir şey sizi rahatsız etmemeli. Herkes yere düşebilir ya da bir yere takılabilir. Böyle bir olay yaşadığınızda gülün, geçin.

Eski sevgilinizle bir partide karşılaşmak

Böyle bir şeyin sizi mutsuz etmesine izin vermemelisiniz. Kendinize güvenin ve güçlü ve bağımsız biri olduğunuzu eğlenmeye devam ederek ona gösterin.

Hayat üzülmekle vakit harcamayacak kadar güzel! Bunun değerini bilin!