Kış harikaları diyarı

Eğer her zaman beyaz bir düğünün hayalini kurduysanız, bu tam da size göre! Beyaz mobilyalar, beyaz süs ışıkları, üzerinde kırmızı kış meyveleri olan beyaz güller kullanarak ortamı harikalar diyarına çevirebilirsiniz.

Kar tanelerini ise davetiyelerde, dekorasyonlarda ve diğer pek çok yerde kullanarak kış temanızı pekiştirebilirsiniz. Pastayı da tabii ki beyaz, kar taneli ve simli seçmeniz gerekiyor. Bu her ne kadar yaz düğünleri için çok uygun gözükmese de, sonbahar ve kış aylarında evlenenler için uygun olabilir.

Ortaçağ teması

Ortaçağ temalı düğünler sanıldığından çok daha popülerler. Ortaçağ kraliyet düğünlerinden ilham alan bu temada misafirlere parşömen kağıdı şeklinde yollanan davetiyeler, uzun kocaman bir ortak masa, gobletler, çağın tercihi yemekler ve şato şeklinde pasta kullanılıyor. Gelin ve damat ise döneme göre gelinlik ve damatlık seçerek ortama uyum sağlıyorlar.

Kumsal eğlencesi

Eğer siz de kendini en çok sahilde ve plajda mutlu hissedenlerdenseniz ya da denizin ilişkiniz için özel bir anlamı varsa, bu fikre bayılacaksınız. Davetiyelerinizde deniz temasını kullanın, mesela cam şişe içinde kıvrılmış kağıtlar ya da kartpostal şeklinde davetiyeler kullanabilirsiniz. Masalarınızı da deniz temasıyla süsleyebilir ve düğünü sahilde yapabilirsiniz.

Arap geceleri

Arapların otantik ve büyüleyici atmosferini düğününüze taşıyın. Süslemelerde cesur renkler, dikkat çekici detaylar kullanın. Çiçekleri canlı renklerde seçin ve peçeteliklerinizi altın renkli ve mücevherli peçeteliklere geçirin. Etrafa lambalar asın ve içlerine mumlar yerleştirin. mekanın otantik yanı herkesi cezbedecek!