Davetlilerden evinizde sergileyeceğiniz bir şeyi imzalamalarını isteyin

Girişe birlikte çektirdiğiniz bir fotoğrafı koyabilir ve davetlilerden o fotoğrafın etrafını imzalamalarını isteyebilirsiniz. Fotoğraf yerine tabak, vazo, pano… pek çok şey kullanabilirsiniz.

Herkese tek kullanımlık fotoğraf makinaları dağıtın

Bu makinalar hem ekonomiktir hem de herkesin fotoğraf çektiğinden emin olmanızı sağlar. Böylece düğünden sonraki günlerde arkadaşlarınızdan çektikleri fotoğrafları size yollamalarını isteyebilirsiniz. Üstelik bu fotoğrafların içinden sürprizler de çıkabilir!

Düğün hazırlık sürecinin günlüğünü tutun

Bu, düğününüzün hatıralarını saklamanın çok kişisel ve özel bir yoludur. Üstelik ileride okuduğunuzda bu günlüğü tuttuğunuz için çok mutlu olacağınıza emin olabilirsiniz.

Misafirlerden çektikleri fotoğrafları sizle paylaşmalarını isteyin

Misafirlerinizden düğün günü çektikleri fotoğrafları size göndermelerini isteyin. Pek çok değişik fotoğraf elinize geçecektir ve düğün gününüzden daha çok anı sizde kalacaktır.

Öneri kutusu oluşturun

Farklı çiftler bu kutuya birbirinden çok farklı öneriler atacaklardır. Bu, sizi düğün bittikten sonra hem eğlendirecek hem de size evlilikle ilgili çok önemli dersler verecektir.

O günü sonuna kadar hissederek yaşayın

Bu çok önemli. Pek çok gelin ve damat bu özel günde stres içinde olurlar ve keyfini çıkartmayı unuturlar.

Bugün, sizin en özel gününüz. Her anının tadını çıkartın, durun ve etrafınıza bakın, çiçekleri koklayın, ışıkları izleyin ve günün bütün güzelliğinin tadına varın.

 

Fotoğrafçınızdan bol bol doğal kareler çekmesini isteyin