Yoğun bir tempoda çalışıyor ve sabah işe gittikten sonra öğlene kadar bir şeyler atıştıracak vakti bulamıyorsanız bu kahvaltılar tam size göre!

Tam buğdaylı sandviç ve çikolatalı süt

Listeye şöyle bir göz attıysanız, sizi gün boyu tok tutacak menünün karbonhidrat ve protein karışımı olduğunu anlamışsınızdır. Karbonhidratlar size ihtiyacınız olan enerjiyi verirken protein de bunu destekler. Tam buğdaylı bir sandviç ve süt tam da ihtiyacınız olan karışımı size sunacaktır.

Tam buğdaylı kızarmış ekmek ve fıstık ezmesi

Bu kahvaltı ikilisi sizi hem mutlu edecek hem de lezzetiyle aklınızı başınızdan alacak. Üstelik bu kahvaltı 200 kaloriden az!

Yulaf ve fıstık ezmesi

Bu ikiliyi mutlaka denemelisiniz. Bu kahvaltı hem çok lezzetli olacak hem de büyüleyici kokusuyla aklınızı başınızdan alacak.

Omlet ve tam buğdaylı ekmek

Zevkinize göre eklemelerle hazırlayacağınız omlet, sizi bütün gün tok tutacaktır.

Pancake ve sosis

Her ne kadar klasik bir Türk kahvaltısı olmasa da, sabahları klasik kahvaltıdan hoşlanmayanlar için bir alternatif olan bu ikili sizi öğleden sonraya kadar bile tok tutacaktır.

Meyve salatası ve peynir

Sabahları hafif, taze ve canlandırıcı bir şeyler yemeyi tercih ediyorsanız meyve salatası kahvaltısı tam size göre. Eğer üzerine biraz da peynir eklerseniz bu kahvaltı sizi akşama kadar tok tutacaktır. Üstelik aynı menüyü ofisinizdeki çekmecede de saklayabilir, acıktığınız anlarda hızlı bir atıştırmalık olarak tüketebilirsiniz.