İnkar edenlerimizin bile mutlaka bazı cinsel fantezileri vardır. Uzmanlar bu fantezilerin yataktaki karakterinizi ve ihtiyaçlarınızı belirleyecek bir kılavuz olduğunu söylüyor!

İlk cinsel fantezileriniz çok basit gibi görünebilir: Siz, plajdaki bir erkek ve bir hamak… Bunun çözülecek nesi var diyebilirsiniz. Hayal edilen her yatak fantezisinin altında yatan sır, her zaman seksüel ve tahrik edici değildir. Sex Detoks (Seks Detoksu) kitabının yazarı Lan Kerner’a göre çoğu cinsel düşünce 4 temanın altında toplanıyor. Otorite, itaat, teşhircilik ve röntgencilik… Eğilimlerinizi çözmeniz, hayatınızın başka alanlarına inmeniz konusunda size bir kazanç sağlayabilir. Şimdi kendinizi biraz daha tanıyarak; hem neşelenin, hem de gizli dürtüleriniz ile nasıl bastırabileceğinizi öğrenin.

OTORİTE

Kontrolü elinize almaktan hoşlanıyorsunuz.

“Süpermarkette yakışıklı bir erkek gördüğüm zaman onu depoya götürüp, hızlıca bir kaçamak yaptığımı düşünüyorum. Fantezim bittiği zamansa, sadece yürüyüp gidiyorum.”

Uzmanlar diyor ki:

Seks arzunuz, sadece bir seks hatırasına sahip olmayı istemenizden kaynaklanıyor yani bu, duygusal bağdan uzak bir his. Kadınların mutluluğu, genelde partnerleriyle olan bağlantılarıyla ilgilidir; bu yüzden bu garip bir durum ve daha çok fiziksel bir hayal.

İhtiyacınız:

Az konuşma, çok hareket. Akşam yemeği sırasında dilinizi, erkeğinizin kulağında dolaştırın ya da dönüş yolunda ona oral seks yapın. Ian Kerner, seksüelliğiniz kendinizi yaramaz ve uygunsuz hissettiğiniz yerlerden gelir, bu da seksinizi daha şehvetli ve daha az duygusal yapar diyor