İlişkinizde her şey yolunda; ancak bir miktar sıkıcı ve monoton mu? Belki de cinsel hayatınızda bir doz ‘tutku’ eksik…

Biraz daha yaratıcı olarak seksin kapılarını aralayabilir, böylece hayatınıza yeni bir soluk getirerek ilişkinizin temellerini güçlendirebilirsiniz.

Birbirinize sarılın

Seksten hemen önceki kucaklaşmalar ve küçük oyunlar seks sırasında kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlar. Şefkatli dokunuşlar ya da şehvetli öpüşmeler… Hangisini tercih edersiniz edin birbirinize sarılmayı unutmayın. E tabii küçük oyunları da ihmal etmeyin!

Duvarlarınızı aşın

Hayatınız, günlük yaptığınız işler, kişisel bakımınız… Her şeyi bir rutine bağlayabilirsiniz. Seks dışında! Rutin bir seks hayatı, partnerinizden sıkılmanıza hatta soğumanıza yol açabilir. Bu yüzden, risk alın! Arabada, sinemada, asansörde, mutfakta, banyoda… Riskli ve heyecanlı olduğunu düşündüğünüz mekanları değerlendirin. Arada bir yapacağınız küçük kaçamaklar sizi daha istekli ve heyecanlı bir çift haline getirebilir.

Sırları yok edin

Yatakta istediğiniz kadar gizemli olabilirsiniz; maskeler, cüretkar iç çamaşırları, sürpriz seks oyuncakları… Ama ruhsal olarak tamamen çıplak olun. Birbirinize korkularınızı, fantezilerinizi, beklentilerinizi açıklamaktan korkmayın.

Doğru nefes alın

Orgazm zevkini ikiye katlamak istiyorsanız, doğru nefes alıp vermeyi öğrenmelisiniz. Orgazm anında burnunuzdan nefes alıp, vücudunuzu nefesle doldurun ve ağzınızdan yavaşça üfleyerek geri verin. İnanın orgazm anında hissettikleriniz değişecek.

Yatak odasının enerjisini değiştirin

Seks yaparken partnerinizden başka bir şeyi gözünüz görmüyor olabilir ama bazen gözünüz öyle bir şeye takılır ki… Örneğin, bir aile fotoğrafı; anneniz, babanız, küçük kardeşiniz, kaybettiğiniz dedeniz! Tüm fotoğrafları yatak odasından kaldırın, yatağın altında hiçbir şey saklamayın, yatak odanızı ofis işlerinden uzak tutun.