Başınız mı ağrıyor, kilo mu aldınız, kendinizi yorgun mu hissediyorsunuz işte sizlere mucizevi bir iksir! Orgazm olmanın tahmin bile edemeyeceğiniz kadar çok faydası vardır. İşte sağladığı faydalardan bazıları;

Ağrılara Son
Eğer kronik baş ağrıları yaşıyorsanız ağrı kesici ilaç almak yerine partnerinizle düzenli olarak birlikte olmayı deneyin! Kısa sürede etkisini gösterecek olan orgazm hissi hem ağrılarınızı ortadan kaldırır hem de mutlu olmanızı sağlar.

Bağışıklık Sistemini Güçlendirir
Orgazmı bir multivitamin olarak değerlendirmek yanlış olmaz, Wilkes Üniversitesinin yapmış olduğu araştırmalara göre düzenli olarak seks yapan insanların hastalıklara daha az yakalandığı kanıtlanmıştır.

Enerjinizi Yükseltir
Yapılan araştırmalar sabah yapılan seksin gün boyu sizi etkilediğini göstermektedir. Kaliteli bir orgazm yaşadıktan sonra kendinizi daha güçlü, enerjik ve mutlu hissedebilirsiniz.

Regl Düzeni
Stanford ve Columbia Üniversitelerinin yapmış olduğu araştırmaya göre haftada en az bir kere seks yapan kadınların regl döngülerinin düzene girdiğini göstermektedir.

Gençleştiriyor
Salgıladığı hormonlar, çalıştırdığı kaslar ve zihninizde uyandırdığı yoğun haz duygusu kendinizi daha genç ve enerjik hissetmenize yardımcı olmaktadır.