Kadınların zirveye ulaşmasını sağlayacak belli pozisyonlar olduğu konusu bize hep bir efsane gibi gelmiştir. Öyle değil mi? Eğer bu doğruysa neden erkeklerimizi biraz eğitmiyoruz? Bu sorumuzu seks uzmanlarına sorduk ve öğrendik ki gerçekten böyle pozisyonlar varmış! Tabi ki bunları sizlerle paylaşacağız ve böylece herkes hayatının seksini yaşayabilecek! Aklınızı başınızdan alacak orgazmlar için en iyi 10 seks pozisyonunu öğrenmek için okumaya devam edin.

1- Kelebek Pozisyonu ya da Değiştirilmiş Misyoner

Kadın arkası dönük bir şekilde yatağın ucunda dizlerinin üzerine çöker ve erkek arkasından içine girer. Daha sonra kadın bacaklarını erkeğin omuzlarına koyar ve kalçalarını hafifçe yukarıya kaldırır. Bu pozisyon, yoğun bir vajinal orgazm yaratabilecek derin girişle rahim ağzı uyarısı için harika bir açı yaratır. Daha az derin bir girişle erkek ön vajina duvarının, G-noktasına değmesi için uyarabilir.

2- Koital Hizalama Tekniği

Çift misyoner pozisyonda başlar. Erkek kadının içine derin bir biçimde girdikten sonra kadın bacaklarını adamınkilerin arasında birleştirir. Daha sonra erkek ereksiyon halindeki cinsel organı hareket ederken yoğun bir baskı yaratsın ve kadının klitorisinde sürtünme yaratmak için ağırlığını hafifçe öne verir. Bu pozisyon güçlü bir şekilde orgazma ulaşmak için klitoral sürtünmeyi tercih eden kadınlar için mükemmeldir.

3- Dik Asa

Bu tekniği her iki partner de uygulayabilir, ancak alttaki eşin elleri bu iş için daha uygun olacaktır. Baş ve işaret parmaklarınızı birleştirerek penisin etrafında daire oluşturun. Sonra ereksiyon halindeki penisin gerilmesi için aşağıya doğru çekin. Bu daha fazla sinir ucunun ortaya çıkmasını sağlar ve penisin hassasiyetini arttırır. Ayrıca ereksiyonun devam etmesini sağlar. Erkeğinizin aldığı zevki arttırmak için parmaklarınız bu şekilde penisi kavrar bir şekilde ilişkiye girmeyi deneyin.