Babalar Günü için birbirinden baba hediye seçenekleri ve kampanyalar hazırlayan Boyner Büyük Mağazacılık, sürprizlerine Türkiye’de ilk kez gerçekleştirilen bir uygulamayı da ekledi. Şaşkınbakkal Boyner Mağazası’nın tabelası, Boyner logosunun tasarımı ve renkleri kullanılarak ‘Baba’ şeklinde değiştirildi.

Babalar Günü heyecanını cazip kampanyalarla keyifli bir alışverişe dönüştüren Boyner, farklı mağazalarında müşterilerine birbirinden renkli sürprizler de hazırlıyor.

Şaşkınbakkal Boyner Mağazası Babalar Günü’ne özel olarak logosunu ‘Baba’ şeklinde değiştirerek, Türkiye’de bir ilki gerçekleştirdi. Boyner’in logo tasarımı ve renkleri kullanılarak yapılan ‘Baba’ tabelası, Babalar Günü haftasında Boyner müşterilerini karşılayacak.

20-21 Haziran tarihlerinde ise Bağdat Caddesi’nde Şaşkınbakkal Boyner Mağazası ziyaretçilerini görsel bir şölen bekliyor. İki gün boyunca caddeyi Babalar Günü’ne özel tasarlanmış balonlar süsleyecek.

En baba hediyeler Boyner’de

Babalar Günü hazırlıklarına aylar öncesinden başlayan Boyner, 38 ilde toplam 135 mağazası ile müşterilerine birbirinden güzel seçenekler ve cazip kampanyalar sunuyor. Boyner ve YKM’ye gelenler 05 Temmuz’a kadar işaretli ürünlerde %50’ye varan indirim + Hopi’yle %10 paracık kazanma fırsatını yakalıyor.

Üstelik 8-21 Haziran tarihleri arasında kozmetikte işaretli marka ve parfümlerde 2. ürüne % 50’ye varan indirim, işaretli ürünlerde % 50’ye varan indirim, Maximum Kart ile her 250 tl alışverişe 50 tl hediye çeki ve Hopi’yle 250 TL ve üzeri alışverişte paracıklar 2 kat değerli ve 25 paracık kazanacak.

Babalara el yapımı papyon