PANDORA “Anneler Günü Özel Koleksiyonu” ile tüm annelere koşulsuz sevginin en değerli sembollerini sunuyor. Çağdaş tasarımları, kişisel hikayeler anlatan mücevherleriyle farklı hediye alternatifleri sunan PANDORA, ürünleriyle bu yıl annelik bağlarına saygı duruşunda…

Sınırlı seri olarak satışa sunulan göz alıcı gümüş Bangle bileklik, üzerine işlenmiş “Always in my heart” (Daima Kalbimde) yazısı ve kalp şekilli klipsine bezenmiş kübik zirkonyum ile göz kamaştırıyor. Modanın sofistike ışıltılarını yansıtan “Daima Kalbimde” Bangle bilekliği; kalpleri ve aileleri birleştiren sonsuz bağı simgeliyor.

Eski ya da yeni olsun unutulmaz anılar, kalp şekilli ve duyguları yansıtan detaylarla işlenmiş charm’larda annelere özel ışıltılarıyla bir başka parlıyor. Üzerinde şık bir stilde “Mom” (Anne) yazan charm yürekten gelen bir mesaj veriyor. Gümüş ve çarpıcı taşlarla tasarlanmış göz alıcı kokteyl kadehi ve topuklu ayakkabı figürleri, kadınların sosyal ve şık yanlarını yansıtırken minik detaylarıyla da kadınların eğlenceli ruhuna modern bir yorum katıyor.

PANDORA Anneler Günü koleksiyonu, sevginizi paylaşmak için mükemmel bir seçim. Modası hiç geçmeyecek bu elde işlenmiş mücevherler, her kadının kendini muhteşem hissetmesini sağlıyor, ayrıca diğer mücevherlerle kombinlenerek farklı görünümler yaratabiliyor ve sonsuza dek sevgiyle korunabiliyor.

PANDORA’DAN ANNELER GÜNÜ’NE ÖZEL KAMPANYA
Anneler günü alışverişlerindePANDORA, ışıltısını tercih edenlere10 Mayıs tarihinekadar 349 TL ve üzeri alışverişlerinde PANDORA Gümüş Bileklik hediye ediyor.

Anneler Günü için PANDORA’dan Hediye Önerileri