bumudur.com

karşılaştırmalı alışveriş sitesi bumudur.com en ucuz bebek ürünleri çocuk ürünleri kaç lira en iyi fiyatlar ürün yorum ve tavsiyeleri heidi havlu


En ucuz ürünü arayanlar için tasarlanmış, ürün resimleri, yorumları ve tavsiyeleriyle yüzlerce mağazadan en ucuz fiyatları listeleyen bumudur.com’da ağırlıklı olarak bebek, çocuk, anne ve hamile ürünlerini bulabilirsiniz. En ucuzu kaç lira diye soranların vazgeçemediği bumudur.com internetten güvenli alışveriş yapmak isteyen anne babaların en uğrak adresi oldu…

Aynı ürünün farklı mağazalardaki çook farklı fiyatları karşısında biz çok şaşırdık, eminiz siz de şaşıracaksınız. Paranın satın alırken kazanıldığına inananlardansanız bumudur.com’u incelemenizi tavsiye ederiz.

Bumudur.Com’un sunduğu bir diğer özellik ise almayı düşündüğünüz ürünü alarm listenize eklemeniz ve fiyatı düştüğünde size haber vermesidir. Böylece bir kaç hafta boyunca o site senin bu site benim fiyat kovalamak zorunda kalmayacaksınız.

Mobil ve geniş ekran tasarımıyla bumudur.com kullanıcılarına çok hızlı ve kullanışlı bir arayüz sunmaktadır. Aynı ürün için pek çok karşılaştırma sitesinin aksine onlarca hatta bazı yaygın anne ve babaların çok tercih ettiği ürünlere yüzlerce fiyatı bizlere listeleyebilmektedir.

bumudur.com

Bize çok ilginç gelen hakkımızda sayfası bumudur.com’un yaptığı işe yaklaşımını çok güzel açıklamaktadır. 1876’dan beri faaliyette olması ise bir internet sitesi için müthiş bir başarıdır :)